Other lots in this auction
-
#386
Een reeks van zes stoelen van gedraaid eikenhout met lederen bekleding.
Une série de six chaises en chêne tourné et revêtement en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#456
Een nachtkastje van mahoniehoutfineer met een deurtje onderaan, een compartiment met klapblad in het midden en een lade onder het beige marmeren blad. XIXe eeuw. Schilfer aan het blad.
Une table de nuit en bois de placage acajou à une porte, un compartiment avec tablette abattante au milieu et un tiroir sous la tablette en marbre beige. XIXième siècle. Eclat.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#87
“Vogel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren voetstuk naar een werk van François Pompon.
Oiseaux”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de François Pompon.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#78
“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Le Christ crucifié”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#24
“Rotterdam”. Twee schetsen in potlood op papier. Gemonogrammeerd VR en toegeschreven aan Van Rijsselberghe.
”Rotterdam”. Deux esquisses, crayon sur papier. Monogramme VR et dédié à Van Rijsselberghe.No longer availableDim. 17 x 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#333
Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif arlequin en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,20 gEstimate: € 280/350 -
#688
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#182Hollandse School
“Hollands waterlandschap met molen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.R. Omstreeks 1900.
“Paysage rupestre hollandais au moulin”. Huile sur toile. Porte un monogramme J.R. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/400