Other lots in this auction
-
#589Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#21Een schrijfnecessaire van diverse houtsoorten, ingelegd met een fruithouten bies. Binnenin twee opbergvakken met daarin oud schrijfgerei en diverse onderdelen van een Normograph.
Un nécessaire d'écriture en divers types de bois, incrusté d'une bande de fruits. À l'intérieur de deux compartiments de rangement contenant de vieux ustensiles d'écriture et diverses parties d'un Normographe.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462“Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28Drie zg. heksenbollen van zilverkleurig glas.
Trois soi-disant boules de sorcières de verre en cristal d'argent.No longer availableDim. Ø: +/- 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#661Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449Goebel“Land in sight”. Een groepje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel, uitgegeven naar aanleiding van de 500ste verjaardag van de ontdekking van Amerika door Columbus. Gemerkt en genummerd 23649/30000 en met medaille. 1992.
Terre en vue . Un groupe de porcelaine multicolore conçu par MI Hummel, publié à l'occasion du 500e anniversaire de la découverte de l'Amérique par Columbus. Marqué et numéroté 23649/30000 et avec médaille 1992.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#393Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.
Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een gesculpteerde ebbenhouten bureaukalender versierd met een drakenmotief, voorzien van een kalender, een thermometer en een zakhorloge (slijtage) aan een haakje. Begin XXste eeuw.
Un calendrier de bureau en ébène sculpté décoré d'un motif de dragon, avec un calendrier, un thermomètre et une montre de poche (usure) sur un crochet. Début du XXème siècle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.
Une petite armoire à une porte en chêne sur patins.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50

