Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

Lot de deux grands et cinq petits paniers en osier.
Dim. Ø: 40 - 54 cm
SKU: 2306200037.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #650

    Een kleine gefineerde niervormige commode met drie laden, een wit marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

    Une petite commode en forme de rein plaqué avec trois tiroirs, un dessus en marbre blanc et décoré de garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 75 x 66 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Salvador Dali

    “La montre molle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/300 buiten de plaat.

    La montre molle . Une lithographie. Signée et numérotée 43/300 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #337

    9 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.

    9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Elbogen, Austria

    Een visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.

    Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #562
    E. Castellani

    “Io Sono”. Een blinddruk in de geest van de Zero. Draagt handtekening & ‘épreuve d’artiste’.

    Io Sono . Un gaufrage dans l'esprit du Zero. Porte signature & épreuve d’artiste .
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #168
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.

    Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.
    No longer available
    Dim. h: 22; Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #550

    Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.

    Un buffet Louis-Philippe à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #182
    Feiynen

    “De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.

    La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #102

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw. Gesigneerd ‘P. Allen’.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau dans l'esprit du XVIIème siècle. Signée P. Allen .
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #652

    “Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.

    Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Twee gedreven messingen Ottomaanse gordeldozen. Tweede helft 19de eeuw.

    Deux boîtes de ceinture à cartouches ottomanes en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 12 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More