Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

Lot de deux grands et cinq petits paniers en osier.
Dim. Ø: 40 - 54 cm
SKU: 2306200037.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #542

    “Scène met Krishna en zijn volgelingen”. Een geborduurd Indisch doek met zijde.

    Scène avec Krishna et ses disciples . Un tissu indien brodé de soie.
    No longer available
    Dim. 96 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #363
    Mattew Norman

    Een messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.

    Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4
    Thomas Roman
    Period: 1923 - ?

    “Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.

    Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.
    No longer available
    Dim. 33 x 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #199

    “Herbergscène met pijprokers”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700.

    Scène d'auberge avec fumeurs de pipe . Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700.
    No longer available
    Dim. 36 x 55 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #219
    L. Vanaerschot

    “Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.

    Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.
    No longer available
    Dim. 88 x 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426

    Een oude, lage ladderback chair.

    Une vieille chaise à dossier bas.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #414

    Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.
    No longer available
    Dim. (83 x 45 cm ) x4
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een rotan salontafel. Sletig.

    Une table basse en rotin. Usée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een gefineerde vierdeurskast met een uitschuifbaar blad en versierd met verguld bronsbeslag. Tijdperk Empire.

    Armoire à quatre portes en bois de placage, avec tirette et décorée de bronzes dorés. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 195 x 116 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134
    Félix Van Den Eycken

    “Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw.

    Portrait de garçon . Huile sur toile. Signée. Ecole belge du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,83 g
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More