#183
“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
#432Joris Minne
“Compositie Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 90/120 buiten de plaat.
Composition Anvers . Gravure. Signée et numérotée 90/120 à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#815
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#788
Een paar met zink beklede houten afzetpaaltjes.
#677
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#28
Drie zg. heksenbollen van zilverkleurig glas.
#415
Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
#541
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#547
#281
Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.
#479K.M.
“Kubistische vrouwenfiguren”. Een paar . Plakkaatverf op papier. Gemonogrammeerd.
Personnages féminins cubistes . Quelques uns. Gouache sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150/250