#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#278Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
#577Limoges FranceEen porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#697Een dubbelzijdige speculaasvorm met met dieren en andere kant met muzikant, visser, en twee jagers.
A double-sided gingerbread shape with animals and the other side with a musician, fisherman, and two hunters.No longer availableDim. 50 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
A set of 11 oak beguine chairs.No longer availableDim. 84 x 40 x 32cmEstimate: € 80 / 120