#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Sinte Ludgardis". A drawing on paper.No longer availableDim. 67 x 44cmEstimate: € 50 / 75