#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80