#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#268JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
"Mermaid", mixed media, signed by Jozef Kiesewetter.No longer availableDim. h 30 x b 30 cmEstimate: € 60 / 80