#83Een deels verguld schouwgarnituur in gips bestaande uit een buste van Christus en 2 vazen met als opschrift Van Den Balck Freres Bruxelles, reproduction interdite.
A partially gilded plaster 3 piece set consisting of a bust of Christ and 2 vases with the inscription "Van Den Balck Brothers Brussels, reproduction prohibited."No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#431Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.No longer availableDim. h 30 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. After Jean Bologne. Fine cast.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 400 / 500