#106Giles de Beefe
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.
#375
Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#305
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#156
Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#333Val Saint Lambert
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#469Jos VerdegemPeriod: 1897-1957
“Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.
#135Fritz Bosteels
“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955
#129Wallaert
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#682Yastik
Een Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#678
Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#343Zeiss Ikon
“Zeiss-Ikon Contessa 35”. Een vintage camera in bijbehorend lederen tas. Made in Germany, genummerd W85691.
"Zeiss-Ikon Contessa 35". A vintage camera in its original leather case. Made in Germany, numbered W85691.No longer availableDim. 10 x 14cmEstimate: € 50 / 100