#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#185Paul Permeke“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#300Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600