#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#568Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#526BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#646Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#606Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
#578Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#676HosinabadhEen handgeknoopt Perzische wollen loper.
#563Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
#486KayseriEen handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
#548Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#636Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#506Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230 -
#173Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#80Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 k.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 450 / 550 -
#155Een 18 K geelgouden geweven armband.
#623Lot boeken. D. Talbot Rice e.a. “De Glorie der Middeleeuwen” Gaade 1967. Twee delen. En vele andere over kunst, geschiedenis, cultuur en bloemen.
#434BarbieMillenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#420Goebel, Germany“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60