#520
#648
Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#38
Een oude houten fotocamera met balg. Met platen, enkele lenzen en toebehoren. Begin XXste eeuw.
#119F. Vermorcken
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#31
Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
#435
Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#458Christian Defays
Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
#346
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#355
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#311Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
#352
lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#148
“Aankondiging van de Heer” Een reliëf van terracotta. Achteraan gemerkt en gestempeld.
“Annunciation of the Lord” A terra cotta relief. Marked and stamped on the back.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 45/55