Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.
Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.
Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.
Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
Dim. 235 x 125cm
SKU: 0703230156.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #521

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #665

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #346

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    An oak pedestal with rotating top.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #532

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #309
    Johan Janssens

    “Lookbollen”, schilderij olieverf op paneel, met afgebeeld 5 lookbollen, gesigneerd onderaan “Joh Janssens”.

    “Look bulbs”, painting oil on panel, with 5 garlic bulbs depicted, signed at the bottom “Joh Janssens”.
    No longer available
    Dim. 23 x 33cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #574
    Salvador Dali

    “Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    "Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 17 cpm
    Estimate: € 200 / 220
  • #124

    Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.

    Large oval mirror, ornament on top, gilded.
    No longer available
    Dim. h 132 x b 32 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #400

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. EVVS1.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.

    An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #21

    Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.

    A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.
    No longer available
    Dim. 87,10 g 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #199
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Village view". Oil paint on panel. With studio stamp.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #402

    “Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

    “Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 x 2
    Estimate: € 550 / 650
  • #471

    Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.

    Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.
    No longer available
    Dim. h 19cm b 48cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #484
    Salvador Dali

    “Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.

    "Two standing nudes". Lithograph. Signed and numbered 77/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #466

    Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.

    A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.
    No longer available
    Dim. 230 x 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More