#713Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Een gebeeldhouwd houten paard.
Un cheval en bois sculpté.No longer availableDim. 142 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#697Florence - Capodimonte“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#140“Liberty Head 1897”. Een gouden munt van 900‰.
#510BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. 39 x 109 cmEstimate: € 120 / 180 -
#27Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#537Een Chinees porseleinen dekselschaal met binnenbakje.
#208Een gefineerd mahoniehouten bed, versierd met ramskoppen aan de spondes en op leeuwenpoten. Tijdperk Empire, naar Chapuis.
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 4 ct. (letsel aan steen).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 250