#522Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#97Elbogen, AustriaEen visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#499Een in leder gegraveerde voorstelling in antiek Midden-Amerikaanse stijl.
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#247Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
#326Een zitbankje van witgelakt hout met groene fluwelen bekleding. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une banquette en bois laqué blanc avec revêtement en velours vert. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een opaal van ± 4,47 g.
#420Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
#161Een ovale jardinière van meerkleurig barbotine, geflankeerd door kinderfiguren. Barst over de onderkant.
Une jardinière ovale de barbotine multicolore, flanquée de figures d'enfants. Fissure sur le fond.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 160 / 180