Other lots in this auction
-
#423Goebel“Meisje met ganzen” & “Meisje met kuikentjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Fille aux oies & Fille aux poussins . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#756Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#381Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#405Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#685Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#368Een serveerbestek (2 delig) van verzilverd metaal en been (Pypers-Ramboux) en een vierdelige geboorteset van verzilverd metaal (Tilquin). Beide in oorspronkelijk etui.
Une coutellerie de service (2 pièces) en métal argenté et os (Pypers-Ramboux) et un ensemble de naissance en quatre pièces en métal argenté (Tilquin). Les deux dans leur écrin d'origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#419Een lot van drie antieke metalen dienbladen met handgeschilderde decors.
Lot de trois plateaux métalliques antiques avec des décors peints à la main.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#351Twee langgerekte glazen vazen.
Deux vases allongés en verre.No longer availableDim. h: 59 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120


