#367
Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
#647
Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’
#403
Een lot van vier Chinees porseleinen borden met blauw en wit decor.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968
“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#422
#374
“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
#420
An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1500/1800 -
#406Beloutsj
Drie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
#414Mau Putjan
Twee diverse tekeningen.
Two different drawings.No longer availableDim. 20x15 cm en Ø 10 cm.Estimate: € 35/40 -
#544
Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#165
#6
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80/120