Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.

Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.

Un ensemble de vingt-deux assiettes en porcelaine de Tournai au décor à la mouche.
Dim. Ø: 24 cm
SKU: 1711200027.
Category: Porselein.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #241
    Royal Doulton, England

    “Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    " Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."
    No longer available
    Dim. h: 17 - 21 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #380

    Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.

    Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #281

    Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318

    Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.

    Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #224

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #204

    Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.

    Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.

    Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #196

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #395

    Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #217

    Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

    Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 190 / 210

Other lots in this auction

  • #388

    Een tandartsboor met pedaalaandrijving.

    Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #203

    “Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.

    Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #269
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #95

    Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een in markies geslepen safier van +- 0,30 ct. En drie parels voor verlenging.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et un saphir taille marquis de + - 0,30 ct. Et trois perles pour extension.
    No longer available
    Dim. 33,45 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #383

    Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.

    Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #51
    Christofle, Paris

    Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.

    Un lot de 27 décorations de Noël en métal argenté. Editions annuelles dans les boîtes d'origine. 1984 - 2010.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #142
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #228

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #274

    Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.

    Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #252

    Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.

    Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #181

    Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.

    Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.
    No longer available
    Dim. l: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More