Similar lots by type
-
#191
Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60/90 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#204
Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
A pair of gilt cast iron fireplace ornaments with carved pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 26 x 30 x 23cmEstimate: € 40/50 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#216
Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#146Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h 13.5 cmEstimate: € 45/55 -
#298Rex
“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h; 26 CMEstimate: € 40/50 -
#194
Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 70 cm -
#51
Een lot van 3 Chinees porseleinen dekselvaasjes, zonder deksel. Famille noire, jaune, Imari.
A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#162
Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22cmEstimate: € 25/75 -
#101
Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#212
Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#86
Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h 15,5+ cmEstimate: € 15/25 -
#4
Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35/45 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35