Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.

Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.

Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.
SKU: 0602180798.
Category: Aardewerk.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #798
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #398

    Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.

    Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 25a / 35
  • #571

    Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Divinité chinois en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #943

    Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.

    Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #733

    Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #928

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #827

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.

    Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #432

    Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.

    Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #693

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.

    Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1

    Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.

    Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #507
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Sculpture en grès monogrammée.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #953

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #963

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #698

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #729

    Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.

    Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #701
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #673

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een bloemendecor en een achthoekig deksel en voet. We voegen er een grote Delftse schotel met gelijkaardig decor aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase à couvercle en faïence blanche et bleu de Delft avec décor de fleurs , sur pied et avec couvercle hexagonal. Nous ajoutons un plat de Delft avec décor semblable. tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 Ø: 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1031

    Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.

    Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.

    Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #897

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.

    Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #614

    “Odalisk”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: K. Razumov.

    ”Odalisk.” Huile sur panneau. Porte une signature: K. Razumov.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #597

    “Bloemenstilleven”. Kleurkrijt. Draagt een handtekening: Grau Sala.

    ”Nature morte, fleurs.” Craies. Porte la signature: Grau Sala.
    No longer available
    Dim. 45 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #386

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl. Bekleding met tapisserie.

    Fauteuil de style Louis XIII en noyer sculpté. Revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #29
    J. Reiter

    “Zeezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #227

    Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.

    Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. H. 49,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #534
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #430

    Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #630

    Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.

    Petit meuble à une porte et au miroir décoré de fleurs et laqués noir. Style Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #10
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    “De tien satanische geboden”. Een reeks van tien zilveren plaquettes in twee plexiglazen lijsten met ontwerpen en signatuur van Salvador Dali, uitgegeven door de Diners Club in 1980. 999,9‰, 450 gram/stuk. Met certificaten.

    “Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.
    No longer available
    Dim. Ag 4500 g - Ø 10 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #24

    “Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Vue des dunes”. Huile sur panneau. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More