#325BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#586Twee smeedijzeren fietsenstaanders.
Deux support vélo en fer forgé.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.
#314“A map of the county of Flanders by William de l’Isle.” Ingekleurde gravure.
#723BochEen polychroom aardewerken vaasje.
#527Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#341Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
#428Twee art deco vazen van Booms glas met een verguld dambordmotief. Beide met kleine randschilfer en één met kleine restauratie.
Deux vases art déco en verre dite de Boom, décoré d’un motif d’échiquier doré. Les deux à éclat et l’un avec une petite restauration.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 80 / 120