#396
Vergulde spiegel met console.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#690
Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
#457
Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
#578
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#22Jordaens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#374Floris Jespers
“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 500/600 -
#548A.3.
Antieke Spaanse karakterpop. Open bruine ogen.
#368Franquin e.a.
Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
Lot de bandes dessinées en Néerlandais. Dont Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.No longer availableEstimate: € 100/120