#333“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds. Brussel, 2009.
#550Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#292V. Tsepov“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228“Meisje met druivenkorf”. Beeld naar Rancoulet.
#466Een klein zijden karpetje.
#662“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#97Een wassen Madonna en kind onder stolp.
#766Design tafeltje chroom.
Une petite table en verre et chrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Edward PortieljePeriod: 1861 - 1948“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages à la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -