Similar lots by type
-
#348
Een XIXe eeuwse samovar van rood koper met houten handvatten.
Samovar en cuivre rouge aux anses en bois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#677
Twee paar kandelaars, waarvan twee messingen (één beschadigd) en twee van verzilverd metaal en rood koper.
Deux paires de candélabres dont deux en laiton (un accident) et deux en cuivre rouge partiellement argenté.No longer availableDim. h: 75 & 72 cmEstimate: € 120/160 -
#47
Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.
Candélabre en cuivre doré à cinq lumières, décoré de branches aux feuilles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#424
Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#663
Een groot dienblad van verzilverd rood koper. De rand versierd met druivenranken in reliëf en het plat met een geëtst floraal decor. Omstreeks 1900.
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#773
Een lot koper en messing, bestaande uit een bedpan, een kruik, een kruisbeeld en een waterketel.
Lot de cuivre et de laiton comprenant une chaufferette, une cruche, un crucifix et une bouilloire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#742
Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#337
Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Paire de cassolettes en cuivre doré et patiné noir. Style Empire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een paar zuilen van verguld koper in Empirestijl.
Paire de colonnes en cuivre doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25/30 -
#613
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#503
Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.
Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#84Henri Ramah
“Vrouw”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd 47/50 buiten de plaat.
“Femme”. Aquatinte. Signée et numérotée 47/50 hors planche.No longer availableDim. 38 x 29,5 cmEstimate: € 50/100 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. een grote en kleine roze saffieren en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de grands et de petits saphirs roses et améthyste ayant un poids total de ± 14 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1600/1800 -
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Eikenhouten bureautafel. Zwaar gesculpteerd.
Table de bureau en chêne très sculpté.No longer availableEstimate: € 250/450 -
#549DillensPeriod: 1821 - 1877
“Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#711
Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#123Val Saint-Lambert Studio
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60/80