Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
Dim. h: 22 - 50 cm
SKU: 2306200791.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #791
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #705

    Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #734

    “Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.

    Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    De Conick

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘D.C’.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Monogramme D.C .
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    J. Muñoz

    “Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    Nature morte avec vase à fleurs . Huile sur carton. Signée et datée '67.
    No longer available
    Dim. 41x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #329
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 60/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 60/99 et datées 50 & 51, respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #421
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.

    Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #484

    “Geïdealiseerd masker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    Masque idéalisé . Technique mixte sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #352

    Vier handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, mogelijk op ivoor, in ivoren kadertjes.

    Quatre miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, éventuellement sur ivoire, dans des cadres en ivoire.
    No longer available
    Dim. 4 x 3 & 5 x 4 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #648

    Bronzen beeld naar Rocard.

    Statue en bronze d’après Rocard.
    No longer available
    Dim. H. 50 x B. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #272

    “Christus aan het kruis, Golgotha”. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.

    Christ en croix, Golgotha. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.
    No longer available
    Dim. 65 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ronde geweven ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,5 ct.

    Une chaîne tissée ronde en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 3,5 ct.
    No longer available
    Dim. 22,20 g
    Estimate: € 2200 / 2400
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More