Other lots in this auction
-
#55Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75 -
#256Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201Capo di MonteEen porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.
A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#43Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.
An antique glass dome with a biscuit sculpture of the Holy Family.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#212Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#194Een lot van 10 koperen items, bestaande uit ketels, lantaarn, schotel, potten, kandelaar, etc.
A lot of 10 copper items, consisting of kettles, lantern, dish, pots, candlestick, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.
Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-13 cmØ: 27 cmEstimate: € 60 / 80

