Similar lots by type
-
#961
Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1094
Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.
Grand lot de livres comprenant plusieurs volumes de Larousse, l’édition française du Chronique de Belgique, La Belgique Illustrée etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#967
“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#764
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#991
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#271
“De Humani Corporis Fabrica”. Een heruitgave van het bekende werk van Andreas Vesalius. Uitgave uit 1975 met introductie door G. A. Lindeboom. In stofhoes.
“De Humani Corporis Fabrica”. Réédition de l’oeuvre connue par Andreas Vesalius de 1975. Introduction par G. A. Lindeboom. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#948
Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Un lot de livres divers. Quelques dictionnaires français-néerlandais du XVIIIième siècle. Quelques oeuvres Chrétiens du XIXième siècle dont une bible illustrée par Rev. John Brown. Quelques oeuvres littéraires dont une version en néerlandais du “Comte de Monte-Christo” du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#238
Vier staties van de kruisweg in gips. Neogotiek.
Quatre stations du chemin de la croix en plâtre. Style gotique.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 100/120 -
#791
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#305
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en kleine en grote parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de perles de différentes tailles.No longer availableDim. 11,27 gEstimate: € 1000/1200 -
#745
Een meesterstuk in de vorm van een tweedeurs kast in Louis Philippestijl. Kleine letsels.
Meuble de maîtrise en forme d’une garde-robe Louis-Philippe. XIXe siècle. Petits accidents.No longer availableDim. 84 x 65 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige saffier van ± 0,60 ct. en briljanten waarvan vier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un saphir centrale en forme de goûte de ± 0,60 ct et de brillants dont quatre en marquise ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 10,28 gEstimate: € 2200/2400 -
#520Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 360 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en met saffier, smaragd en robijn met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de saphir, émeraude et rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250/300 -
#871
Diverse voorwerpen in messing: een paar kandelaars in gotische stijl, een warmhoudplaat met ajourwerk, een grote zoutbak met deksel (XIXde eeuw), een olielamp in Romeinse stijl, als elektrische schemerlamp gemonteerd.
Un lot d’objets divers en laiton dont deux chandeliers style gothique, un réchaud décor ajouré, une salière avec couvercle (XIXième siècle), et une lampe à huile style Romain monté en lampe électrique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#255
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750/850 -
#971Val St. Lambert
Een coupe van mauve kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal mauve.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 20/30 -
#250
Een paar 18 karaats gerodeerde wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1900/2000 -
#161
Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400