Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 2509180361.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #121

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #268

    Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #374

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #316

    Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.

    Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 116 + 52,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #744

    Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.

    Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #157

    Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.

    Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #139

    Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.

    Une broderie de dévotion. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 68 (met kader)
    Estimate: € 50 / 80
  • #387

    ‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.

    ”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X

    Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.
    No longer available
    Dim. 120 x 178 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #624

    Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.

    Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.

    Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.

    Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 114 x 32 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #676

    Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.

    Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 98 + 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.

    Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #216

    Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 147 x 47 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #586

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #292
    Robbe & Berking

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.

    Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #83
    Comtesse

    Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.

    Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 39 + 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #343
    Lladro

    “Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #583

    Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 720 / 800
  • #531
    Swarovski

    “Isadora”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijkse uitgave 2002. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Isadora”. Objet en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 2002. Dans la boîte d’origine avec dispay et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #62

    Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.

    Un portrait miniature représentant une jeune femme. Fin XVIIIème siècle. De forme ronde dans encadrement rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    “Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.

    ”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #634

    “Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.

    ”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #304
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.

    ”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,01 ct. VS 1. Model Cartier.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,01 ct VS 1. Modèle Cartier.
    No longer available
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #223

    Een lot van vier stuks koraal.

    Un lot de quatre pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More