Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.
Een lot van vier bronzen beeldjes  en een triptiek met religieuze thema’s.

Een lot van vier bronzen beeldjes en een triptiek met religieuze thema’s.

Lot de quatre statuettes en bronze et d'un triptyque à thèmes religieux.
Dim. h: 12 cm - 29 cm
SKU: 2202220168.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een lot van zes stuks meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppen met onderbordje van Brussels of Parijs’ porselein, een dekseldoosje met handgeschilderd decor en twee kleine kopjes met bordjes, waarbij één gemerkt van Haviland.

    Lot de six pièces en porcelaine multicolore, composé de trois tasses à fond plat en porcelaine de Bruxelles ou de Paris, d'une boîte à couvercle à décor peint à la main et de deux petites tasses à assiettes dont une estampillée Haviland.
    No longer available
    Dim. H:5-10cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #444

    “Marine met boten”. Olieverf op paneel.

    "Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    “Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.

    "Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #575

    Een gedreven koperen theekan.

    Une théière en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.

    Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #620
    Titus

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #28

    Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.

    Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #589
    Jan Van Saene

    “Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #552

    “Dageraad”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘K. Appel’.

    "Aube". Huile sur carton. Porte la signature 'K. Appel'.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163
    Royal Dux

    Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.

    Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.
    No longer available
    Dim. H: 35-50cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More