#47Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#154“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#565Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
#317Een lot van vier oude camera’s en een verrekijker.
#691Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Kaiser PorzellanEen balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#279E. Adam“Personages op een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
"Personnages sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409“Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.
"Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300TissotEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
Vitrine à deux corps en bois fruitier (deux vitres cassées). XIXe siècle.No longer availableDim. 230 x 153 x 60 cmEstimate: € 500 / 700