Other lots in this auction
-
#181“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#204Een spiegel in Louis XVI-stijl met een schilderij met twee engelen in de kuif en versierd met bloemen.
Un miroir de style Louis XVI avec une peinture de deux anges dans la coiffe et décoré de fleurs.No longer availableDim. 245 x 120 cmEstimate: € 600 / 650 -
#513Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#158H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#615Christy’s LondonEen bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
Un chapeau melon, 'Albert' Anvers.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 40 / 60 -
#597La Collegiale, St.-Paul-de-VenceEen bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 40 / 50 -
#172Hubert WolfsPeriod: 1899 - 1937“Zicht op Bonheiden” Olieverf op doek.
« Vue de Bonheiden » Huile sur toile.No longer availableDim. 88x56cmEstimate: € 800 / 1000 -
#133Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#400Een dameshorloge met 18 K geelgouden kast en bandje en met een inscriptie uit 1917.
Une montre pour femme avec boîtier et bracelet en or jaune 18 kt et avec une inscription de 1917.No longer availableDim. bruto: 19,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#664Een reisscribaan van zwartgelakt hout, versierd met ingelegd parelmoeren decor.
Un scriban de voyage en bois laqué noir, orné d'un décor incrusté de nacre.No longer availableDim. 10 x 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#368Een balustervaas (h: 28 cm), een dekselvaas (h: 33 cm) en een schotel van Limogesporselein, versierd met meerkleurig bloemendecor en vergulde randen. Onderaan gemerkt. (Ø 20 cm)
Un vase balustre (h : 28 cm), un vase à couvercle (h : 33 cm) et un plat en porcelaine de Limoges, à décor de fleurs multicolores et tranches dorées. Marqué en bas. (Ø 20 cm)No longer availableDim. H:32cm Ø:27cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50

