Other lots in this auction
-
#715
Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#65
Een twee rijen parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à deux rangées avec un fermoir en or blanc 18 kt serti de diamants taille ancienne avec un poids combiné de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#146
Een eikenhouten tweedeurs linnenkast. XIXe eeuw.
Une armoire à linge à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 169 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345
Drie zakhorloges: één zilveren (935‰) sleutelhorloge, één Rosskopf en een Victoire horloge met gedreven decor met het Vrijheidsbeeld. Alle in werkende staat.
Trois montres de poche: une montre à clé en argent (935 ‰), une Rosskopf et une montre Victoire à décor animé avec la Statue de la Liberté. Le tout en état de marche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#239
Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#703
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#166
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#481
Een paar achthoekige Chinese voorraadpotten. Onderaan gemerkt. Deksels slecht aansluitend, metalen ringen van één pot los.
Une paire de pots de rangement octogonaux chinois. Marqué sur le fond. Couvercles non ajustés, anneaux métalliques d'un pot séparés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617
“De Luitspeelster”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Le joueur de luth . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#684
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#513
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 250 / 300