Other lots in this auction
-
#774
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100/150 -
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#447
Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#347
Een lot van drie verschillende kapstokken, waarbij één met hoorns als haken. We voegen er een metalen handdoekrek aan toe.
Lot de trois portemanteaux différents, un avec des cornes comme crochets. Nous y ajoutons un porte-serviettes en métal.No longer availableDim. b: 40, 60, 66 & 81 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot geglazuurd aardewerk, bestaande uit diverse potten met en zonder deksel.
Lot de faïence émaillée, composée de plusieurs pots avec et sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#217
Een paar bronzen kandelaars met waterdragers.
Une paire de chandeliers en bronze avec des porteurs d'eau.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 240/260 -
#137Sitzendorf
“Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.
Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. l: 75 cm; h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#177
Een paar girandoles.
Une paire girandoles.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 250/300 -
#661
Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40/50 -
#262
“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
L'adoration des mages . Gravure. P.P.Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#110
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,62 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 850/1000 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/50