Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.

Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.

Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.
SKU: 2510160476.
Category: Metaal.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #534

    Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #651

    Een levensgrote pauw van gepolychromeerd metaal.

    Paon de taille nature en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #806

    Een paar grote gietijzeren kandelaars.

    Paire de grands candélabres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #749

    Een design salontafel van gietijzer met een glazen blad.

    Table de salon en fonte à tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #801

    Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.

    Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #751

    Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.

    Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #774
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.

    “Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #711

    Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.

    Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #741

    Een album met 206 zichtkaarten uit de eerste decennia van de XXste eeuw. Europa, Azië, Afrika, Amerika, W.O. I. Overwegend gefrankeerd. En minstens 600 losse zichtkaarten, waaronder meer dan 200 met Belgische zichten.

    Album contenant 206 cartes postales de la première décennie du XXe siècle. Thèmes: Europe, Asie, Afrique, Amérique, la Grande Guerre. La plupart oblitérée. Et au moins 600 cartes postales dépareillées dont plus de 200 aux vues belges.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #192
    Karel De Schrijver

    “Zonnig terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Terrasse ensoleillée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #40

    Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

    Encoignure en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #263

    “Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.

    “Fermière et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.

    Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #31

    Een lot van vier antieke kommen van gedreven rood koper in verschillende formaten. Arabisch werk.

    Lot de quatre bols anciens en cuivre rouge repoussé. Différentes tailles. Travail arabe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Henri De Braekeleer

    “De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.

    “La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.

    Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #667

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More