Similar lots by type
-
#651
Een levensgrote pauw van gepolychromeerd metaal.
Paon de taille nature en métal polychrome.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/180 -
#749
Een design salontafel van gietijzer met een glazen blad.
Table de salon en fonte à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#806
Een paar grote gietijzeren kandelaars.
Paire de grands candélabres en fonte.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 120/200 -
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#668
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 150/180 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,24 gEstimate: € 1600/1800 -
#555Peru Cuzco
Een halssnoer van 950 ‰ zilver met de bloemen en takken uit de regio.
Collier en argent 950‰ décoré de fleurs et de branches régionales.No longer availableDim. 73,26 gEstimate: € 60/100 -
#599
Een oude hondenkoets met lederen bekleding. Begin XXe eeuw.
Charrette à chien ancienne recouverte de cuir. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#580
Twee halssnoeren bezet met verschillende kleuren turkoois, één met bol van jasper en parels.
Deux colliers sertis de turquoise, un avec une boule en jaspe et aux perles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#89
“Les Sabots.” Naar een origineel van François Boucher. Ets op papier.
“Les Sabots”. D’après un original par François Boucher. Eau-forte.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#29
Een oude poppenwagen.
Ancien landau de poupée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#55
Drie verschillende zilveren dasspelden met fantasiestenen, 925 en 835 ‰.
Trois épingles de cravate en argent 925‰ et 835‰ serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 50/100 -
#526
Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#736
Een Chinees klapsecretaire van zwartgelakt hout, versierd met personages in pietra dura. Met bijpassend stoeltje.
Secrétaire en laque de Chine noire décoré de personnages en pierre dure. Avec petit chaise assortie.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#793Jef Nys
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
“De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60/70