#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een Indisch wollen karpetje.
#415Twee verschillende karpetten.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200 / 300
#519“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Roosenboom.
”Vase à fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Roosenboom.No longer availableDim. 56 x 43,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 400 / 500 -
“Gold Imari”. Un bol et un cache-pot en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#776Een klein bijzettafeltje op centrale driepoot met een tussenblad en bovenaan bekleed met leder.
Une petite table sur un pied central, avec tablette ajustable et revêtement en cuire.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une icône Russe représentant la Sainte Trinité. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#550Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet twee gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een aquamarijn.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux diamants jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,29 gEstimate: € 300 / 400 -
#731Een huisaltaartje achter glas met een wassen Madonna met kind. Hoofdje vervangen.
Un petit autel de maison et une Vierge à l’Enfant sous verre. La tête a été remplacée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#277Een messingen schouwpendule in Napoleon III-stijl met bijpassende kandelaars met telkens vijf lichtpunten. Slingertje manco.
#121Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
#714F. Bruwiere“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60