Other lots in this auction
-
#430Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 650 / 750 -
#164The Franklin Mint“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622“Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Danse des femmes africaines". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken en serveerbestekken, en enkele kommen en schotels. Alles gemerkt.
Lot en métal argenté, composé de couverts partiels et de couverts de service, et de quelques bols et soucoupes. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#654“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Jaren ‘50.
Une verseuse décorative en faïence émaillée multicolore. Années 1950.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.
Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.No longer availableDim. 190 x 109 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.
Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.No longer availableDim. 97 x 70 cm (corpus)Estimate: € 80 / 100 -
#106Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.No longer availableDim. 81 cm x 54 cm x 88 cmEstimate: € 320 / 380 -
#418Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.
Une pièce décorative en jade sculpté sur une base en laiton et bois et fusionnée en lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 140 / 220 -
#569Jean RigazziPeriod: 1922 - 1993“Noordzeestorm”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1966.
"Tempête de la mer du Nord". Huile sur toile. Signée et datée 1966 au verso.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 80 / 120

