Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse wollen kussen en drie zadellinten.

Een lot van vier handgeknoopte Oosterse wollen kussen en drie zadellinten.

Lot de quatre coussins orientaux en laine noués à la main et de trois rubans de selle.
SKU: 2903220656.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #656
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #430

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,13 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #164
    The Franklin Mint

    “Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.

    "Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.
    No longer available
    Dim. 117 cm x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Paolo Simoncini

    Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.

    Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622

    “Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Danse des femmes africaines". Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #253
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken en serveerbestekken, en enkele kommen en schotels. Alles gemerkt.

    Lot en métal argenté, composé de couverts partiels et de couverts de service, et de quelques bols et soucoupes. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    “ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.

    "Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.
    No longer available
    Dim. 96 cm x 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #403

    Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Jaren ‘50.

    Une verseuse décorative en faïence émaillée multicolore. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #498

    Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.

    Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm (corpus)
    Estimate: € 80 / 100
  • #106

    Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.

    Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.
    No longer available
    Dim. 81 cm x 54 cm x 88 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #418

    Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.

    Une pièce décorative en jade sculpté sur une base en laiton et bois et fusionnée en lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #569
    Jean Rigazzi
    Period: 1922 - 1993

    “Noordzeestorm”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1966.

    "Tempête de la mer du Nord". Huile sur toile. Signée et datée 1966 au verso.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More