Similar lots by type
-
#288“Christus met de doornkroon”. Een fijn gesculpteerde ivoren buste op houten sokkeltje. Omstreeks 1900.
“Christ à la couronne d’épines”. Buste finement sculpté en ivoire sur socle en bois. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#463Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#432“Zigeunerkamp”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: K. Peiser.
“Camp de gitanes”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#715Willy VandersteenLot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks (daarin begrepen “De gekalibreerde kwibus”. Nummers tussen 91 (1969) en 143 (1973).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#556“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#5Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 100 / 150 -
#695Henk Van Cauwenbergh“Le Matin.” Fotoboek. Uitgeverij Tectum.
“Le Matin”. Livres aux photos. Ed. Tectum.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#322“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#547Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#310Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. GH.
Bracelet en or jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,84 ct. G/H.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 700 / 800 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#461Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#707Een antieke pop met porseleinen hoofd. Zwart-bruine ogen. Oosterse kleding. Gemerkt S.F.B.J. Paris en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bruns-noirs. Vêtements anciens. Marque S.F.B.J. Paris et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120

