Similar lots by type
-
#463
Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100/120 -
#288
“Christus met de doornkroon”. Een fijn gesculpteerde ivoren buste op houten sokkeltje. Omstreeks 1900.
“Christ à la couronne d’épines”. Buste finement sculpté en ivoire sur socle en bois. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500/600 -
#237
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300/350
Other lots in this auction
-
#743
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Vainqueur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 550/650 -
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
Hache en fer forgé à manche en bois. Travail africain.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 40/60 -
#477
Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.
Appareil de photographie analogue Konica. Avec plusieurs lentilles. Dans un sac.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#780
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#326
Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
Petit meuble à deux tiroirs en chêne.No longer availableDim. 90 x 60 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#815
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#358
Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.
Lot de 109 cartes postales anciennes de 1903 à 1939. Nous ajoutons un carnet aux cartes anciennes aux vues de la Côte d’Azur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#165
Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#286
Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250/400 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200/240 -
#522
“Kinderen op het strand”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Enfants à la plage”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120/180