Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII United Provinces, with the Dutch, Austrian & French Netherlands”. Londen, 1785. (18 x 23 cm)

Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII United Provinces, with the Dutch, Austrian & French Netherlands”. Londen, 1785. (18 x 23 cm)

Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provinces Unies, avec les Pays-Bas néerlandais, autrichiens et français". Londres, 1785. (18 x 23 cm)
Dim. 22x30cm 30x40cm
SKU: 1412210284.
Category: Grafiek.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314

    “The County Squire”. Ingekleurde prent.

    The County Squire. Estampe en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #512
    André Lambert

    “Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #579
    Pjeroo Roobjee

    “De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

    Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.

    Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 73x53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #592
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #464
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.

    Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #294
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.

    Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Sylvie Alberghs

    “Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.

    "Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.
    No longer available
    Dim. 71 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #9
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen: - “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”. - “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)

    Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)
    No longer available
    Dim. 22x31cm 25x37cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #201
    Unterweissbach

    Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #48

    Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37, 50 & 53 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #570

    Een koperen samovar met gedreven decor.

    Un samovar en cuivre à décor en relief.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Theo Tobiasse
    Period: 1927 - 2012

    “Dame met fruitmand”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd H.C. 3/30.

    Dame à la corbeille de fruits. Une lithographie. Signée et numérotée H.C. 3/30.
    No longer available
    Dim. 54x70cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113

    Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met attributen. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt van Pössneck (Thüringen).

    Une paire de porte-menus en porcelaine, chacun flanqué d'un aide-cuisinier avec attributs. Vers 1900. Numéroté et marqué en bas par Pössneck (Thüringen).
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #37

    “Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.

    Stenterello & Pantalone. Deux personnages de carnaval en poterie italienne multicolore. Signé et marqué.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #117
    Emile Picault

    “Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Troubadour. Une statue en zamak sur un socle en marbre noir. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #328

    Een boek m.b.t. moderne kunst. Ed. Cole Morgan. Antwerpen, 2004.

    Un livre sur l'art moderne. Ed. Cole Morgan. Anvers, 2004.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #129
    C. Mignant

    “Musicerende pater”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Père musicien. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25x35cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #495

    Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.

    Une paire de fauteuils inclinables réglables, recouverts de cuir vert.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More