#573Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
#663Een oude lederen hutkoffer.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#250Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de diamants ayant un poids total de ± 1,11 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#83ChristofleEen moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
#628Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60