Other lots by Val Saint Lambert
-
#407Val Saint LambertEen grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Un grand vase taillé, marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Val Saint LambertTwee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.
Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.No longer availableDim. Ø: 12 & 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#283Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#338Val Saint LambertEen paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#661Val St. LambertEen lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 25 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#403Val St. LambertEen vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75 / 90 -
#38Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.
Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#609Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.No longer availableDim. 60 x 80 en 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#398Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#203Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Lange Wapper, met de gelaatstrekken van Camille Huysmans, socialistisch voorman en oud-burgemeester van Antwerpen”. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Lange Wapper avec les traits de Camille Huysmans, ancien maire d’Anvers. Vitrail illuminé. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een grote kraagvaas van Chinees porselein met een decor van personages naar Cantonees voorbeeld.
Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169Adèle Koekkoek“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 400 x 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Foulon“Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Voilier en haute mer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#90Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#483Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#401Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#313Twee geodes en een fractie amethist.
Deux géodes et une fraction d'améthyste.No longer availableDim. l: 14 - 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#474BarbieHet zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35

