Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. gemerkt.
Val Saint Lambert

Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
Dim. Ø 10 cm
SKU: 2610210011.
Category: Kristal.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #407
    Val Saint Lambert

    Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.

    Un grand vase taillé, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.

    Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #283
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #398

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.

    Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 en 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #403
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #7
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38

    Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.

    Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #303

    Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 25 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #58

    Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

    Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
    No longer available
    Dim. 16 en 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    “Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.

    Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #503

    Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.

    Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #240

    Een parelhalssnoer met een 18 K witgouden slot.

    Collier de perles avec fermoir en or blanc 18 K.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #200

    Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,34 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #285

    Een lot zilveren munten. Waaronder 500 Bef. (510 pm) 200g 8 stuks. 5 Ecu Karel V. (833pm) 46 g 2 stuks. 250 Bef. 1976 (835pm) 24 g 1. F.S. 1965 (835 pm) 3. 250 Bef. Astrid 1995 (925 pm) 40 g 2. 50 Bef. 1958 (835 pm) 12 g 1. 20 Bef. 1934 e.a. Belgische Leeuw (680 pm) 120 g 11. 20 Bef. 1935 e.a. Kroon (680 pm) 64 g.

    Un lot de pièces en argent. Dont 500 Bef. (510 pm) 200g 8 pièces. 5 Ecu Karel V. (833pm) 46 g 2 pièces. 250 Bef. 1976 (20h35) 24 g 1 FS 1965 (20h35) 3. 250 Bef. Astrid 1995 (21h25) 40 g 2. 50 Bef. 1958 (20h35) 12 g 1. 20 Bef. 1934 ea Lion belge (680 h) 120 g 11. 20 Avant 1935 ea Couronne, (680 pm) 64 g.
    No longer available
    Dim. 560 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #616

    Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.

    Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.
    No longer available
    Dim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56
    C. Mahillon, Bruxelles

    Een oude bombardon.

    Un vieux bombardon.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #653
    Antoine Courtois, Paris

    Een verzilverd messingen schuiftrombone met fijn gegraveerde versieringen.

    Un trombone à coulisse en laiton argenté avec des décorations finement gravées.
    No longer available
    Dim. l: 113 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #579
    Jean Govaerts

    “Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.

    Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.
    No longer available
    Dim. h. 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #552
    Ida Bagus Nyoman Rai
    Period: 1915 - 2000

    “Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.

    Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.
    No longer available
    Dim. 88 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More