Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier kleine iconen, waarvan één met koperen riza, een drieluik en twee andere.

Een lot van vier kleine iconen, waarvan één met koperen riza, een drieluik en twee andere.

Un lot de quatre petites icônes , dont une à riza en cuivre, une triptique et deux autres.
Dim. 18 x 14 cm
SKU: 2509180089.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #74
    Victor Hulot

    “Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #280

    Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.

    Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.

    Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #347

    Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.

    Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    A. Vandroemme

    “Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #112

    Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.

    Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #288

    Een paar verzilverde metalen eekhoorns op albasten voetstuk, als boekensteun. Art deco periode.

    Une paire d’écureuils en métal argenté sur pieds en albâtre comme serre-livres. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #621

    Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.

    Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Twee kleine geisha’s van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Deux petites geishas en ivoire sculptée. Travail japonais. début XXème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 8 & 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.

    ”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #710

    “Man met schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #736

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 238 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More