Other lots in this auction
-
#429Frans Van ImmerseelDrie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87ChloéEen beige lederen handtas met stofhoes.
Un sac à main en cuir beige avec sant anti-poussières.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#471“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#623“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#380Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258Boch La LouvièreKobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.
Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Een eikenhouten schommelstoel met getorste spijlen en gesculpteerde rug
Un fauteuil à bascule aux lattes torsadées et dos sculpté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#4Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#666Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80

