Other lots in this auction
-
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#880
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#765Matchbox Series 25; 26 & 29
Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#398
Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.
Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#231
“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#493
Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#521
Een lot van zeven verschillende kleine regulateurtjes van kunststof. Enkele kleine beschadigingen en manco’s.
Un lot de sept régulateurs différents en plastique. Quelques dégâts et manquements.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#853
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 24 / 26 -
#494
“Landschap met huizen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Raty Alb.
”Paysage et maisons”; Huile sur carton. Porte une signature: Raty Alb.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991
“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23
Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 31 & 11,5 cmEstimate: € 30 / 50