Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.

Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.

Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.
Dim. h: 25 - 41 cm
SKU: 2806220233.
Category: Kristal.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.

    Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153
    Val Saint Lambert

    Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.

    Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187
    Val Saint Lambert

    Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.

    Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.

    Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #629

    Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.

    Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.

    Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #521
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.

    Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.

    Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #522
    Val Saint Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.

    Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 8 Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.

    Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205
    Cristalleries Royales de Champagne, Bayel

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.
    No longer available
    Dim. H:14-19cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.

    Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.
    No longer available
    Dim. H:11-16cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #29
    Val Saint Lambert

    Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.

    Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #551

    Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.

    Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.

    Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215

    Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.

    Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.

    Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.

    Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #260

    Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.

    Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Rik Blomme

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    "Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #232

    “Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.

    « Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #505

    Drievoudige wandspiegel met Japanse decors in goud en zwart. In een houten lijst met bamboe-imitatie. Oorspronkelijke kartonnen doos met merk L.B. en viertalig opschrift. Einde XIXde eeuw.

    Miroir triple mural aux décors japonisants dorés et noirs. Dans un cadre en bois imitation bambou. Boîte en carton d'origine avec marque LB et inscription en quatre langues. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #362
    Fred Bervoets

    Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.

    Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.
    No longer available
    Dim. 45 cm x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #403
    Tharaud, Limoges, France

    Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.

    Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #506
    Harakeh

    Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.

    Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.
    No longer available
    Dim. 180 x 123 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #384

    “Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 110 / 150
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase flûte sur pied et un vase cylindre en cristal taillé et doublé vert. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694

    Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.

    Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.
    No longer available
    Dim. Tafel:75x50x57cm Stoelen: H:72cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #625
    Saksen

    Een elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More