Similar lots by type
-
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#625Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300/500 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/220 -
#690
Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillésNo longer availableDim. H: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#181
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800/2000 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#101
Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.
Pendule en onyx et cuivre de style Empire.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 35/50 -
#17
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#777Goebel
Drie beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van drie meisjes met een mandje, waarbij twee dezelfde. Eentje beschadigd aan het haar.
Trois statues en porcelaine polychrome représentant trois jeunes filles et un panier. Une porte des dégâts à la chevelure.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#253
Een Madonna met kind van biscuit onder glazen stolp.
Une Vierge à l'Enfant en biscuit sous cloche en verre.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#654De Graeve
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50/70 -
#235
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en een centrale hartvormige robijn van ± 8 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et d’un rubis central de ± 8 ct en forme de coeur.No longer availableDim. 4,89 gEstimate: € 1900/2000 -
#169Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux harengs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150/240 -
#551
Een polychrome okimono van gebeeldhouwd ivoor van een Guanyin op een paard. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt. Hoofdje ontbreekt.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant un Guanyin sur un cheval. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base. La tête est manquante.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40/60 -
#814R. Wolters
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 60,5 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#659
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)
"Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een paar notenhouten armstoelen in rustieke stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style rustique.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#2
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#91
Vier messen en een slabestek van zilver. Eén mes beschadigd.
Quatre couteaux et un couvert à salade en argent. Un couteau est endommagé.No longer availableEstimate: € 30/50