#700
#680
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#662
#308
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
#652
Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#473
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#660
Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80
#735
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
#712Theo Maeyens
“Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
“Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#205
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#713
Deux voitures miniatures:- “Volkswagen”. Made in France.- “Austin Somerset”. Dinky Toys n° 161.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#80
Trois broches différentes en or jaune 18 ct dont deux serties de petites perles.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 200 / 300 -
#310
Drie hangertjes van 18 karaats geel goud in de vorm van een hartjes.
#747
Een kleine Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout.
Petit socle chinois en bois de fer sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#348Monika
Een accordeon in draagtas.
Accordéon dans son étui.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#790
Een rond bijzettafeltje van onyx op centrale poot.
Table de gigogne ronde en onyx sur pied central.No longer availableEstimate: € 20 / 25