Similar lots by type
-
#282
“Volksfeest”. Olieverf op koper. Recent atelierwerk in de geest van Teniers.
”Fête populaire”. Huile sur cuivre. Travail d’atelier récent d’après Teniers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#789
Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 40 cm Ø 50 cmEstimate: € 50/60 -
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#377
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#621
Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#323
Een vijfdelige rokersset van vol messing, versierd met barokke motieven.
Un fumoir en cinq pièces en laiton massif, motifs Baroque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#491
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met een decor van bloesems.
Une paire de petits vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de floraisons.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#387
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#18
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/50 -
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#511
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#13Val St. Lambert
Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#117
Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#63Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#482Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#462André Goezu
“Rivalité”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rivalité”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#601
Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#718
Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk
Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#423
Houten muziekinstrument. Met koperen inlegwerk.
Un instrument à musique en bois et cuivre incrusté.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 30/50 -
#31
Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.
Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40/60