Similar lots by type
-
#330Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#744Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een vijfdelige rokersset van vol messing, versierd met barokke motieven.
Un fumoir en cinq pièces en laiton massif, motifs Baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#392Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#774Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#378Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#621Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#789Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 40 cm Ø 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#18Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45 / 50 -
#282“Volksfeest”. Olieverf op koper. Recent atelierwerk in de geest van Teniers.
”Fête populaire”. Huile sur cuivre. Travail d’atelier récent d’après Teniers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#118Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#491Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met een decor van bloesems.
Une paire de petits vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de floraisons.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#356Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#790Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#398Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#387Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#162Victor Quienen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Armand Deweerdt“Bloemen in vaas” . Olieverf op paneel. Verso enkele etiketten voor Huldetentoonstellingen in 1990.
”Fleurs dans un vase”. Huile sur panneau. Au verso se trouvent quelques étiquettes en relation avec des expositions en 1990.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 55 / 65 -
#89A. Vandendries (?)“Ruiter in berkendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavalier dans l’allée des bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Val St. LambertEen zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.
Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.No longer availableDim. Ø: 16 en h: 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#138JagerEen verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
Une ménagère et service à couverts pour 12 personnes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#452Hisao“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#798“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#764Val St. LambertZes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40

