Other lots in this auction
-
#10
Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#31
“Rubens en zijn tijd” & “Les Pays-Bas Bourguignons. Twee uitgaven van het Mercatorfonds in stofhoes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#20
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#1
Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst:- Kunst van Almtamira tot heden- Gerard Baksteen- Prosper de Troyer- De Molse school- De polder op koper - Ambert de Vree- Henri De Braeckeleer- Jan Frans de Boever- Albert van Dijck- Met de Dulle Griet op stap- De Antwerpse marineschilders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#8
Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#30
Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/100 -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/120 -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#4
Een lot van zes kunstboeken:- “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL)- “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG)- “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG)- “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL)- “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL)- “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €