Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier lampvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.

Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.

Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.
SKU: 1904160421.
Category: Verlichting.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #421
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #418

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.

    Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #797

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #404

    Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.

    Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #347
    Muller frères, Lunéville

    Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.

    Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.

    Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #717

    Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.

    Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.

    Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #796

    Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.

    Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #337

    Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.

    Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #407

    Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #298

    Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #727

    Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.

    Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #433

    Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.

    Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #607

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #60
    Les must de Cartier

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    Een lot kleurloos en geslepen kristal bestaande uit een koelemmer en twee karaffen.

    Trois pièces de cristal taillé incolore comprenant un seau à glace et deux carafes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.

    Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een rode vaas, een groene bloemenvaas en één op voet en een kleurloos schaaltje met verguld montuur.

    Lot de cristaux comprenant un vase rouge, un vase vert et un vase sur piédouche, ainsi qu’un petit plat incolore à monture dorée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #218
    Victor Voets

    “Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #723

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.

    Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    Twee siervaasjes van meerkleurig en verguld porselein, telkens met een landschapsdecor en een scène van personages. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    Deux vases ovoïdes en porcelaine polychrome et dorée aux décors de scènes galantes et de paysages. XIXe siècle. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #597

    “De golfer”. Beeld van bruin gepatineerd brons.

    “Le joueur de golfe”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #61

    “Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.

    “Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.
    No longer available
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #107

    Een paar siervaasjes van meerkleurig en verguld Parijs porselein, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. Restauratie.

    Paire de vases en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Paris. Décor de fleurs. XIXe siècle. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More