Similar lots by type
-
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#205
Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 200/300 -
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#145
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#495Noveroy, France
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80/120 -
#585Tirschenreuth, Bavaria
Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#555
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#85
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750/800 -
#218
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100/150 -
#684
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#527
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 80/120 -
#255
Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.
Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#513
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/280 -
#197
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/80 -
#523
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/80 -
#504
Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#350Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#124
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#174
“Portret van Dr. Richard Caytan”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en gemaroufleerd.
« Portrait du Dr. Richard Caytan ». Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée et marouflée.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#171
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 1100/1300 -
#371
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#562
“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Sans titre". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#668
Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableEstimate: € 75/85 -
#310Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#303
Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25/35 -
#651
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#5
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#173Alphonse Henri NelsonPeriod: 1854 - 1919
Een jongensbuste van groengepatineerd brons op een marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste d'enfant en bronze à patine verte sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 450/550