Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier lapjes van meerkleurig porselein, waarbij drie in de vorm van een vuurtoren (zonder bedrading) en één in de vorm van een zeilschip.

Een lot van vier lampjes van meerkleurig porselein, waarbij drie in de vorm van een vuurtoren (zonder bedrading) en één in de vorm van een zeilschip.

Lot de quatre lampes en porcelaine multicolore, trois en forme de phare (sans câblage) et un en forme de voilier.
Dim. h: 21 - 26 cm
SKU: 2202220331.
Categories: Porselein, Verlichting.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #524

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).

    Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #255

    Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.

    Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.

    Lustre sac-à-perles en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #517

    Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.

    Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #585
    Tirschenreuth, Bavaria

    Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.

    Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #523

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #684

    Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.

    Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm - 1 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #527

    Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

    Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #197

    Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

    Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #42

    “Portret van een jongeman”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'un jeune homme". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    “Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #21

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #579

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd op de verso.

    "Composition abstraite". Huile sur toile. Illisiblement signée et datée au verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #588
    Daum, France

    Een vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #700

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #603

    Een lot van vier Arabische dolken met messingen schedes.

    Lot de quatre poignards arabes avec fourreaux en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm - 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.

    Un plat chinois en porcelaine émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #535
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360
    Wakmann Calendrice, Swiss

    Een dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.

    Une montre pour femme avec bracelet en cuir et boîtier en or jaune 14 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 14,85 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #233
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More