Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Herman Diels
Period: 1903 - 1986

Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.
SKU: 1904160034.
Category: Tekening.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #34
Estimate: € 40 / 50

Other lots by Diels

  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Een lot van vier tekeningen op papier.

    Lot de quatre dessins sur papier.
    Estimate: € 80 / 100
  • #762
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #764
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #744
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #749
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #754
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #739
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nu assis”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 68 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #42
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.
    Estimate: € 40 / 50
  • #364
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100
  • #414
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Estimate: € 80 / 100

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00