Similar lots by type
-
#301
Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40/60 -
#794
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320/380 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#501
Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide en bois et un octaèdre.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 65/75 -
#321
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.
Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/80 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85/90 -
#548
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55/65 -
#297
Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75/85 -
#6
Een zwartgepatineerde houten scribaan.
Un scriban en bois à patine noire.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#307
Een antieke vogelkooi.
Une cage à oiseaux ancienne.No longer availableDim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#48
Een Hollands kistje van lindenhout, versierd met kerfsnijwerk. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffret hollandais en tilleul, décorations de sculptures.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 65/75 -
#585
Een Empire secretaire, versierd met inlegwerk en bronzen kariatiden. Onderaan twee paneeldeurtjes onder het klapblad en bovenaan een lade onder het wit marmeren blad. Zijpaneel gebarsten.
Un secrétaire Empire, décoration d’incrustations et de cariatides. En dessous se trouvent deux portes sous la tablette à abattant et au dessus se trouve un tiroir sous la tablette en marbre blanc. Le panneau sur le côté est fissuré.No longer availableDim. 139 x 81 x 50 cmEstimate: € 450/550 -
#295Rado
Een dameshorloge van roestvrij staal. We voegen er een te herstellen horloge en een armbandhorloge aan toe.
Une montre pour dame en acier inoxydable. Nous ajoutons une montre et un bracelet-montre, tout deux à réparer.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#799
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#363
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#481
Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#153
Een pique-fleurs van vieux Paris in de vorm van een Chinese man met een waaier. Omstreeks 1880. (Periode Jacob Petit).
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#778
Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#134Lucien Van den Driesche
“Winters Leielandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Vue hivernale de la Lys”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#90
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.
Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.No longer availableDim. 15,61 gEstimate: € 650/750