Other lots by Matchbox Series
-
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox Series
Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravan.- Rolls Rouyce Silver Shadow.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#74530; 34 & 35 Matchbox Series
Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#465Matchbox Series
Een lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox Series
Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#421
Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#228
Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#854
Een bol glazen karafje met drie bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec trois petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#803
Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#670
Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#595
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#609Sami BrissPeriod: °1930
“Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#832P. Alechinsky
“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#678
Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
Un cartel en bronze, style Louis XV. Travail sur batteries.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 230