Other lots in this auction
-
#6Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.
Un socle en fer forgé et cuivre. Art Déco.No longer availableDim. H. 70 - Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravan.- Rolls Rouyce Silver Shadow.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#495Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#412De Cat“Landschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#875Corgi Toys 222“Renault Floride”. Een speelgoedauto in originele doos. Goede staat.
”Renault Floride”. une voiture jouet, emballage d’origine. Bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#760Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en métal à six bras et abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#426Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#354Hipolit MaikowskiPeriod: 1885 - 1963“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#863Vier kristallen vazen met mauve motieven.
Quatre vases en cristal, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50 / 80

