”Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#839Een bol vaasje en een cilindervaasje van Japans porselein. Een haartje in de cilindervaas. Onderaan gemerkt.
#146Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#524Een gekleurde Japanse houtsnede. Info op achterzijde: Kuniyasu - Gwa; Kiwame zegel (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo; uitgever Izumi - Ya Ichibei, Kansendo.
Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Information au dos: Kuniyasu - Gwa; estampe Kiwame. (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo, éditeur: Izumi - Ya Ichibei. Kansendo.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 et un diamant central jaune de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 550