#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280 / 350 -
#374F. Bauwens“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#224“Madonna met Kind met rechts Sint-Jozef en links een ara”. Olieverf op doek. Herdoekt. Navolger van Pieter Paul Rubens.
”Vierge à l’Enfant, Saint Joseph à droite et ara à gauche”. Huile sur toile. Successeur de pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 83 x 97 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
#126Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60