Similar lots by type
-
#192“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableOnline onlyDim.Estimate: € 100 / 120 -
#175“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer availableOnline only -
#189Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#179“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#85Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.
Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 10 / 15 -
#71Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.
Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#38Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit.
La Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.
Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#9Een paar boekensteunen van monochroom wit porselein, versierd met twee figuren.
Paire de serre-livres en porcelaine monochrome blanche décorés de deux personages.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een lot miniatuur voorwerpjes van tin, bestaande uit een strijkijzer, een telefoon, een vikingschip, een pendule, een sierbord met wapenschild, twee kandelaars, twee pannen, een waterkan, twee emmers en een kolenbak.
Lot de miniatures en étain dont un fer à repasser, un téléphone, un bateaux des Viking, une pendule, une assiette à l’écusson, deux bougeoirs, deux poêlons, une verseuse, deux seaux et un bac à charbon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#142Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177L. LaforceEen paar hoevezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1913 & 1914.
Quelques paysages fermiers. Huile sur toile. Signées et datées 1913 et 1914.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#133Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepot en een olie- en azijnvaatje.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une cafetière et un tonneau huilier-vinaigrier.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#35Een lot van vier stuks Gouda-aardewerk, bestaande uit een wandbakje, een asbak, een bord en een vaasje. Het laatste met randschade onderaan.
Lot de quatre pièces en faïence de Gouda comprenant un vase mural, un cendrier, une assiette et un petit vase. Ce dernier accidenté à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25 / 35

