Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.

Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.
SKU: 0603180384.
Category: Grafiek.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #229

    Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.

    Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.
    No longer available
    Dim. 272 x 131 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #374
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 20,5.
    Estimate: € 30 / 40
  • #452
    Jules De Bruycker
    Period: 1870 - 1945

    Een serie van vier etsen met voorstellingen van diverse personages in een herberg. Telkens buiten de plaat gesigneerd en op 100 exemplaren genummerd.

    Une série de quatre eaux-fortes représentant des personnages divers dans une auberge. Signées hors planche et numérotées sur 100 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 19 x 20 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #19

    “Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.

    “Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #334

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459
    John Michaux

    “Kanaal te Nieuwpoort”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.

    ”Le canal de Nieuport”. Une eau-forte. Signée et numérotée 2/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 76 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #802

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.

    ”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    “Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.

    ”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.
    No longer available
    Dim. 45 x 47 cm.
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #739

    ‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.

    ”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 18 x 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #354

    “Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.

    ”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.
    No longer available
    Dim. 43 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.

    ”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #524

    Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.

    Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #724
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    ”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.
    No longer available
    Dim. 8 x 5,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #344
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    James Ensor

    “De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.

    ”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la planche
    No longer available
    Dim. 9,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #26

    Een ovaal salontafeltje van gefineerd mahoniehout.

    Une table de salon en bois de placage acajou.
    No longer available
    Dim. b: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.

    Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #320
    Norina. Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.
    No longer available
    Dim. bruto 19,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #636

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een stenen wandfontein op voet met een putto met kruik op een schelpvormig bassin.

    Fontaine murale en pierre sur piédouche au putto tenant une cruche sur bassin en forme de coquille.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #423
    Val Saint- Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal.

    Un pied de lampe en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #215
    Betjemann’s, London

    Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #404

    Een theeservies van Japans porselein, bestaande uit een theepot, een melkkan, een suikerpot, vijf kopjes met zes ondertasjes, een kom, elf kleine bordjes en twee grote borden. Eén dekseltje manco.

    Un service à thé en porcelaine du Japon, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, cinq tasses, six soucoupes, un bol, onze petites assiettes et deux grandes assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    “Bloemenvaas”. Olieverf op koper.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 66 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More