Other lots in this auction
-
#55Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#218Capo di MonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
A pair of modest copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
A vintage copper, converted oil lamp into 2 light fixtures with shades.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#137Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#76Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.
A Chinese porcelain lidded vase with blue and white decor of figures. Hairline crack in the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40

