A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#61Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
#40Een oud weegtoestel in staal.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40