Other lots in this auction
-
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
A black marble mantel clock. Approx. 1900.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een 131-delig verzilverd bestek gemerkt GERO 90 bestaande uit 14 messen, 16 dessertmessen, 19 vorken, 17 dessertvorken, 20 lepels, 18 dessertlepels en 27 stuks gevarieerd zoals pollepel, sauslepels, enz.
A 131-piece silver-plated cutlery set marked GERO 90, consisting of 14 knives, 16 dessert knives, 19 forks, 17 dessert forks, 20 spoons, 18 dessert spoons, and 27 assorted pieces such as ladles, sauce spoons, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#172Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#159Een verzilverd metalen kandelaar in de vorm van een Korinthische zuil naar Engels voorbeeld.
A silver-plated metal candlestick in the shape of a Corinthian column, inspired by English design.No longer availableOnline onlyDim. H. 26,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96“Oost-Aziatische kunst”. Twee boekdelen in een stofhuls. Samengesteld door Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1998.
“Oost-Aziatische kunst”. Two volumes in one slipcase. Compiled by Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Köln, 1998.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25

