Similar lots by type
-
#87
Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#663
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#76
Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels, slot en handvatten. Omstreeks 1800.
Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.No longer availableDim. 70 x 100 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#623
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/90
Other lots in this auction
-
#147Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Dolle Musketiers”. Eerste uitgave 1953. Goede staat, gespleten rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten. Middenste pagina’s los.- “De Tamtamklopper”. Eerste uitgave 1953. Matige staat, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Knokkersburcht”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, slijtage en kleefband aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Cirkusbaron”. Eerste uitgave 1954.(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Dolle Musketiers". Première édition 1953. Bon état, dos fendu, petits accidents de bord au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. Pages du milieu lâches. - "De Tamtamklopper". Première édition 1953. Etat correct, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Knokkersburcht. Première édition 1954. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couver(..)No longer availableEstimate: € 350/400 -
#265Le Tallec à Paris
Een dekselpot van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, vergulde motieven en blauwe banden. Onderaan gemerkt. We voegen er een aperitiefschaal van Pilivuyt met handgeschilderd bloemendecor aan toe.
Un pot à couvercle en porcelaine française avec un motif floral multicolore peint à la main, des motifs dorés et des bandes bleues. Marqué en bas. On y ajoute un bol apéritif de chez Pilivuyt au décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#234Willy Vandersteen
“Op het Eiland Amoras”. Suske en Wiske, rode reeks. Editie 1949. Matige staat, voor-en achterkaft gelost en met schade aan de rugzijde. Goed blok.
"Op het Eiland Amoras". Suske en Wiske, série rouge. Édition 1949. État correct, couverture avant et arrière détachées et avec des dommages à la colonne vertébrale. Bon bloc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#577
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100/120 -
#639Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Vrouw op het neerhof”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Femme dans la cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#658
Een neo-gotische kerkkandelaar van geel koper.
Bougeoir d'église néo-gothique en laiton.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80/100 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140 -
#421
Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.
Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.No longer availableDim. 36 x 39 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#250
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 750/850 -
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 120/140 -
#629
Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.
Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90/120